SOLNE CIEKAWOSTKI

28.03.2014
Uruchomienie Portalu o Jaskiniach solnych.

Startujemy z portalem o grotach /jaskiniach solnych,jest to pierwszy i jedyny taki portal tematyczny o grotach / jaskiniach solnych.

 

Portal jest adresowany dla osób które chcących zapoznać się z tematem jaskiń solnych,można tutaj dowiedzieć się wszystko o jaskiniach / grotach solnych ,jak wyglądają ,z czego są zbudowane ,jakie posiadają właściwości zdrowotne.

Można tutaj wyszukać grotę /jaskinię solną która znajduje się w swojej okolicy.

Adresowany jest również do właścicieli grot / jaskiń solnych lub ośrodków w których takie pomieszczenia się znajdują oraz firm związanych z branżą solną ,które budują jaskinie,sprzedają produkty solne. Właściciele grot i firmy te mogą umieścić w portalu wizytówki jaki i również skorzystać z innych form reklamy (banery,artykuły,Facebook) .

 

 

Grota solna jest idealnym miejscem, by wyciszyć swój organizm i wzmocnić go w walce z chorobami. Już jednorazowa wizyta w jaskini solnej pozwala pozbyć się stresu i zrelaksować przy kojącej muzyce. Regularne seanse powodują poprawę samopoczucia, zwiększają komfort odpoczynku, a także mają pozytywny wpływ na zdrowie i układ odpornościowy.

                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                 JaskinieSolne.pl

Powrót do listy

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości,informacje o promocjach ?

Zapisz się .

Koloroterapia

Koloroterapia jest bezinwazyjną terapią, stosowaną często w grotach solnych, jako uzupełnienie ich pozytywnego wpływu na organizm człowieka

Zobacz artykuł

Muzykoterapia

Muzykoterapia player
Zobacz artykuł

Facebook

Google+