O portalu

 

Portal JaskinieSolne.pl powstał w 2014 roku staramy się w nim przybliżyć Państwu to miejsce jakim jest jaskinia solna zwana również grotą solną.Opisujemy jak buduje się,z czego się składa grota/jaskinia solna,na jakie schorzenia pomaga w czym przynosi ulgę i poprawę samopoczucia.

Portal jest adresowany zarówno dla osób chcących znaleźć grotę /jaskinię solną w swojej okolicy , jak i również dla właścicieli grot/jaskiń solnych lub ośrodków w których takie pomieszczenia się znajdują.

Właściciele grot/jaskiń solnych mogą umieścić w portalu wizytówkę (bezpłatną lub płatną) jaki i również skorzystać z innych form reklamy (banery,artykuły,Facebook) .Zapraszamy również firmy zajmujące się budową grot/jaskiń solnych, które mogą skorzystać z różnych form reklamy.

 

Grota solna/ Jaskinia solna jest idealnym miejscem, by wyciszyć swój organizm i wzmocnić go w walce z chorobami. Już jednorazowa wizyta w jaskini solnej pozwala pozbyć się stresu i zrelaksować przy kojącej muzyce. Regularne seanse powodują poprawę samopoczucia, zwiększają komfort odpoczynku, a także mają pozytywny wpływ na zdrowie i układ odpornościowy.

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości,informacje o promocjach ?

Zapisz się .

Koloroterapia

Koloroterapia jest bezinwazyjną terapią, stosowaną często w grotach solnych, jako uzupełnienie ich pozytywnego wpływu na organizm człowieka

Zobacz artykuł

Muzykoterapia

Muzykoterapia player
Zobacz artykuł

Facebook

Google+